Camper Camping „Słoneczna Polna” w Czaplinku 2020

CamperCamping-TB

W 2019 roku pojechaliśmy na wakacje do Czaplinka nad jezioro Drawskie. Powstał tam Camper Camping „Słoneczna Polna”. Szeryf – Właściciel campingu często pytany o możliwość noclegu, postanowił uruchomić camping dla camperów.

To, co wyróżnia ten camping, to właśnie podejście Właściciela. Postanowił zrobić to miejsce maksymalnie samowystarczającym miejscem do odpoczynku. Na terenie Campingu są kuchnie, duże rodzinne łazienki, strzelnica, marina dla jachtów, pomost kąpielowy, specjalna strefa na ognisko i kino letnie. To tylko część atrakcji. A co roku są dodawane kolejne.

Camping Camper – w okolicy jest wiele ciekawych miejsc. do zobaczenia rowerem.

W wersji Allin macie nielimitowany dostęp do kawy, piwa, kajaków, rowerów itd. A jest co zwiedzać z siodełka rowerów. Po drugiej stronie jeziora jest Czaplinek z całym zapleczem gastronomicznym i sklepami. Oczywiście jeśli zajdzie jakaś potrzeba, żeby opuścić teren campingu 😉
Przy samym campingu jest stadnina koni. To super atrakcja dla dzieci, ale nie tylko. Lenka była zachwycona.

Czaplinek - Stadnina Koni
Czaplinek – Stadnina Koni

Jeśli to jeszcze mało, to można skorzystać z oferty sportów wodnych. Dla nas najlepszą zabawą było ciągniecie za motorówką. Bezpieczne nawet dla dzieci. Poza tą atrakcją macie jeszcze wakebord, deski SUP, kajaki. Możecie również zrobić kursy na sternika łodzi motorowej lub żeglarza jachtowego.

Camper Camping - wyjazd
Camper Camping – wyjazd

Nie mogę nie wspomnieć o ognisku. Klimat jest niesamowity. Ognisko, szanty, gitara, piwko. Dzieci w tym czasie mogą oglądać bajki na dużym ekranie kina letniego. Żeby nacieszyć się wszystkimi atrakcjami, trzeba spędzić na campingu minimum tydzień. My z niedosytem, mimo że to już drugi raz, spakowaliśmy się po tygodniu. Trzeba wracać do pracy.

Poniżej jest film, w którym starałem się pokazać jak najwięcej atrakcji campingu. Jeśli chcecie więcej informacji, najlepiej odwiedzić oficjalną stronę Camper Camping.

Wirtualna wycieczka po Campingu

Ostatnie wpisy na stronie

Green Velo – Wschodni Szlak Rowerowy (Odcinek Elbląg – Augustów)

Green Velo odcinek Elbląg Augustów. Praktyczne porady i relacja z wyprawy rowerowej. Przeczytaj zanim wyruszysz.

insta360

Dlaczego kamera 360 jest lepsza na wyprawę?

Dlaczego kamera 360 jest lepsza na wyprawę? W tym artykule opisuje przewagi rozwiązania 360 podczas wypraw.

Garmin Fenix 5

Aktualizacja oprogramowania zegarków Garmin

Jak zainstalować nową wersje oprogramowania zegarka Garmin, aby zwiększyć jego możliwości?

Jak zabrać dziecko na wyprawę rowerową? Hol rowerowy jako opcja.

Zamierzasz zabrać dziecko na wyprawę rowerową lub krótszą wycieczkę? Obawiasz się, że dziecko nie da sobie rady. Oto rozwiązanie dla Ciebie – hol rowerowy.

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd to jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w Polsce. Relacja z wyprawy rowerowej z namiotem w październiku.

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd to jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w Polsce. Relacja z wyprawy rowerowej z namiotem w październiku.

Ostatnie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *